Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Cechy:

Ogłoszenia oddam - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Masz niepotrzebny przedmiot i chcesz się go pozbyć? W Twoim składziku brak już miejsca na kolejne graty i chciałbyś wreszcie zobaczyć w nim wolną przestrzeń? Pozbądź się zbędnych Tobie sprzętów i wystaw je w kategorii Oddam na naszym portalu ogłoszeniowym! Coś, co dla Ciebie jest niepotrzebnym gratem, dla drugiej osoby może być niezwykle wartościowym przedmiotem, który w znaczący sposób poprawi komfort jej życia. Otwórz swoje serce i wystaw ogłoszenie w kategorii Oddam!

  czytaj więcej
  • DLA KAWALERÓW 30 DO 45 LAT PILNE OD ZARAZ!!!

    KLAUDIA LAT 34 ODDA SWE SERCE I UCZUCIA OSOBIE KTÓRA SZUKA MILOŚCI MA DOŚC SAMOTNOŚCI  I CHCE ZAWRZEC NOWE ZNAJOMOŚCI A MYSLI POWAŻNIE O ŻYCIU I MOŻE ZMIENIC MIEJSCE ZAMIESZKANIA JESLI JESTES TAKOM OSOBOM ZAPRASZAM DO PISANIANIA POZNAWANIA SIE ZMIEN SWUJ LOS I ŻYCIE WARTO ISC PRZEZ ŻYCIE Z KIMŚ NIE SAMOTNIE WE DWOJE...

    Data dodania: 22 grudnia 2018, 18:46 (59 dni temu)

    0

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: