Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Ogłoszenia gry i konsole - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Gry i konsole – kategoria, która z pewnością zainteresuje młodszą część osób odwiedzających na co dzień portal oglos24.pl. No, bo kto z nastolatków nie lubi pograć na PlayStation, Xbox-ie, czy też PC? W tej kategorii znajdziecie różnego rodzaju akcesoria oraz gry na PS4, XBOX, PC, Nintendo Wii i inne sprzęty. Gry i konsole to z pewnością przyszłość codziennej rozrywki – z roku na rok sprzedaż konsol w Polsce rośnie, a to dopiero początek, ponieważ coraz to powszechniejsza staje się technologia Virtual Reality, która na dobre może zrewolucjonizować rynek gier i elektroniki. Jeśli posiadasz w domu gry i konsole, na których już nie grasz, to wystaw tutaj ogłoszenie – na pewno znajdzie się ktoś, kogo zainteresujesz swoją ofertą – polecamy!

  czytaj więcej
  • Gra na PSP: Splinter Cell Essentials

    Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu. Oryginalna gra na konsolę PSP "SPLINTER CELL ESSENTIALS" w języku angielskim,...

    Data dodania: 16 stycznia 2018, 14:21 (4 dni temu)

    do negocjacji
    18

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: